Deltagare

  • Här kommer alla deltagare listas upp

20-21 maj  Kroktjärn.        ( kvalheat lottas )

klar för semifinal     Andreas Adolfsson       Kumla.  

( Friplats Regerande mästare Lord of the fly 2016 )


1.   Robert Kauramäki                                    Göteborg                                                              X

2.   Stefan Isacsson                                          Habo                                                                     X

3.  

4.  Peter Gustafsson                                       Lindesberg                                                            X

5.  Kim Nordqvist                                             Nora

6.  Mats Andersson                                          Stockholm                                                           X

7.  Kenneth Sälle                                              Lindesberg                                                           X

8.  Andreas Åberg                                            Björnhult                                                              X

9.  Henrik Linden                                              Nora                                                                      X

10.  Ingmarie Linden                                        Nora                                                                      X

11.  Alexander Östlund                                    Åkers Styckebruk

12.  My Dahlström                                             Stockholm                                                           X

13.  Michael Lidman                                          Örebro                                                                 X

14.  Åsa Fredriksson                                          Örebro                                                                 X

15.  Erkki Matero                                                Söderbärke                                                         X

16.  Tomas Larsson                                            Strängnäs                                                            X

17.  Alfons Hynnynen                                         Lindesberg

18.  Patrik Hedblom                                            Sundbyberg                                                        X

19.  Lars-Erik Eriksson                                        Lindesberg                                                           X

20.  Niklas Asplund                                             Stockholm                                                            X

21.  Jörgen Lindell                                                Stockholm                                                           X

22.  Per-Arne Andersson                                    Lindesberg                                                           X

23.  Freddy Persson                                             Lindesberg                                                           X

24.  Emma Björk                                                   Lindesberg                                                           X

25.  Ola Laurell                                                      Grythyttan                                                           X

26.  Karl-Rune Andersson                                    Lindesberg                                                          X

27.  Tommy Persson                                              Lindesberg                                                         X

28.  Andreas Svärd-Kauramäki                           Habo                                                                     X

29.

30.

31.  Vesa Pesonen                                                  Hallstahammar                                                  X

32.  Kjell Malmström                                             Hallstahammar                                                  X

33.  Fredrik Lind Hejenstedt                                Smedjebacken                                                    X

34.  Nicke Andersson                                            Guldsmedshyttan                                              X

35.  Göran Wrede                                                   Lindesberg                                                          X

36.  Marie Lagerkvist                                              Stockholm                                                          X

37.  Kenneth Berglund                                           Lindesberg                                                          X

38.  Pontus Hellström                                             Ludvika                                                                X

39.  Kari Kivi                                                              Skärholmen                                                         X

40.  Jonas Elfström                                                   Avesta                                                                  X

41.  Paul Rapp                                                           Finnshyttan                                                         X

42.  Helena Sundström                                           Finnshyttan                                                         X

43.  Ida Karlsson                                                       Lindesberg                                                           X

44.  Carl Sjöberg                                                        Göteborg                                                             X

45.  Dan Eklund                                                          Avesta                                                                 X

46.  Markus Jalo                                                         Ramsberg                                                           X

47.  Joel Airikainen                                                    Lindesberg                                                         X

48.  Leif Jansson                                                         Älvkarleby                                                          X

49.  Siv Jansson                                                          Älvkarleby                                                           X

50.  Thorkild Andersson                                           Fagersta

51.  Katja Bruus                                                          Kumla                                                                   X

52.  Tommy Ivarsson                                                 Kumla                                                                   X

53.  Peter Grandin                                                      Kumla

54.  Henning Olsson                                                  Guldsmedshyttan                                               X

55.  Johan Johansson                                                 Örebro                                                                  X

56.  Henrik Johansson                                               Hällefors                                                              X

57.  Peter Igelström                                                   Hällefors                                                              X

58.  Sven-Olof Svärd                                                  Lindesberg                                                          X

59.  Johannes Persson                                              Ramsberg                                                            X

60.  Daniel Larsson                                                    Järfälla                                                                 X

61.  Albin Nordin Yildiz                                               Järfälla                                                                  X

62.  Vlad  Kosogonov                                                 Järfälla                                                                  X

63.  Kerstin Holmström                                            Hölö                                                                      X

64.  David Skarp                                                         Grönbo                                                                 X

65.  Mikael Karlsson                                                  Striberg                                                                X

66.  Nicklas Thoreson                                               Gyttorp                                                                 X

67.

68.  Kerstin Åsen                                                        Skellefteå                                                             X

69.  Rolf  Öberg                                                           Skellefteå                                                             X

70.  Krister Kallionpää                                              Fellingsbro                                                            X

71.  Ray Storhed                                                         Nynäshamn                                                         X

72.  Robert Storhed                                                   Surahammar                                                       X

73.

74.

75.

76.

77.

78.

79.  

80.

81.

82. 

83.  

84.

85.

86.

87.

88.

89.

90.

91.

92.

93.

94.

95.

96.

97.

98.

99.

100.

101.

102.

103.

104.

105.

106.

107.

108.

109.

110.

111.

112.

113.

114.

115.

116.

117.

118.

119.

120.