Deltagare

  • Här kommer alla deltagare listas upp

23-24 maj 2020   Källtjärn.        ( kvalheat lottas )

klar för semifinal     Alexander Blomgren    Lindesberg .  

( Friplats Regerande mästare Lord of the fly 2019 )


1.  Henrik Linden                                              Nora                                                               X

2.  Albin Hedemo                                              Sunne                                                             X  S

3.  Tobbe Gerlström                                         Lindesberg                                                    X   M

4.  Kjell Carlsson                                               Lindesberg                                                     X  M

5.   Peter Gustafsson                                       Lindesberg

6.  Torkel Andersen                                          Fagersta

7.   Andreas Adolfsson                                     Kumla

8.   Tommy Ivarsson                                         Kumla

9.   Ola Laurell                                                    Grythyttan                                                     X  M

10.  Thomas Walther                                        Karlstad

11.  Kenta Turtiainen                                       Hällefors

12.  Johan Lindh                                                Kumla                                                             X   S

13.  Noel Wikström                                           Sunne                                                                  S

14.  Ann-Charlott Nörgaard                            Stockholm

15.  Ingrid Andersson                                       Stockholm

16.  Tony Fält                                                      Stockholm

17.  Carl-Rune Andersson                                Storå                                                               X

18.  Ing-Marie Winther                                     Nora

19.  Anton Iljegård                                            Smedjebacken

20.  Fredrik Lind                                                Smedjebacken

21.  Alexander Östlund                                    Kungsör

22.  Kari Kivi                                                        Stockholm

23.  Göran Wrede                                               Lindesberg

24.  Micke Lidman                                              Örebro

25.  Åsa Fredriksson                                           Örebro

26.

27.

28.

29.

30.

31.

32.

33. 

34.

35.

36.

37.

38.

39.

40.

41.

42.

43.

44.

45.

46.

47.

48.

49.

50.

51.

52.

53.

54.

55.

56.

57.

58.

59.

60.

61.

62.

63.

64.

65.

66.

67.

68. 

69.

70.

71.

72.

73.

74.

75.

76.

77.

78.

79.  

80.

81.

82. 

83.  

84.

85.

86.

87.

88.

89.

90.

91.

92.

93.

94.

95.

96.

97.

98.

99.

100.

101.

102.

103.

104.

105.

106.

107.

108.

109.

110.

111.

112.

113.

114.

115.

116.

117.

118.

119.

120.