Deltagare

  • Här kommer alla deltagare listas upp

21-22 maj 2022   Källtjärn.        ( kvalheat lottas )

klar för semifinal     Alexander Blomgren    Lindesberg .  

( Friplats Regerande mästare Lord of the fly 2019 )


1.  Marie Lagerkvist                            Solna                                                               X

2.  Eva Sidekrans                                 Älvkarleby                                                      X                                          
3.  Peter Gustafsson                           Lindesberg                                                    X 

4.  Tomas Schildt                                 Karlstad                                                          X

5.   Michael Lidman                             Örebro                                                            X

6.  Kari Kivi                                             Stockholm                                                      X

7.  Tobbe Gerlström                             Lindesberg                                                     X

8.  Anton Iljegård                                  Smedjebacken                                               X

9.  Erik Karlsson                                     Motala                                                            X

10.  Henrik Linden                                 Striberg                                                             X

11.  Albin Hedemo                                 Hedemora                                                         X

12.  Johan Lindh                                      Kumla                                                                X

13.  Johannes Blom                                 Vedevåg                                                             X

14.  Andreas Schäfer                               Örebro                                                               X

15.  Sami Hämäläinen                             Molkom                                                             X

16.  Magnus Nordqvist                            Karlskoga                                                           X

17.  Urban Nordqvist                               Skövde                                                                 X

18.

19.  Thorkel  Andersen                             Fagersta                                                             X

20.  Alexander Östlund                            Arboga

21.  Eddie Larsson                                     Stockholm                                                          X

22.  Ing-Marie Winther                             Nora                                                                     X

23.  Tommy Persson                                 Lindesberg                                                          X

24.  Tommy Ivarsson                                 Kumla                                                                   X

25.  Andreas Adolfsson                             Kumla                                                                    X

26.  Fredrik Lind Hejenstedt                    Smedjebacken                                                      X

27.  Siv  Jansson                                           Älvkarleby                                                              X

28.  Leif  Jansson                                         Älvkarleby                                                               X

29.  Stefan  Ekberg                                      Kumla                                                                      X

30.  Jonas  Zeijlon                                        Eskilstuna                                                               X

31.  Lars_Erik  Lönn                                     Lindesberg                                                              X

32.  Daniel  Sagatowski                               Stockholm                                                              X

33. 

34.  Lars Erik Eriksson                                    Lindesberg                                                              X

35.  Ronny  Overgaard                                  Kumla                                                                      X

36.  Krister  Jacobsson                                  Storå                                                                        X

37.  Albin Nordin Yildiz                                 Forshaga                                                                 X

38.

39.

40.  Viktor  Orre                                              Lindesberg

41.  Patrik  Nilsson                                         Eskilstuna                                                          X

42.  Johanna  Remstrand                              Rönninge                                                           X

43.  Nicklas  Gustafsson                                 Kumla                                                               X

44.

45.  Andreas  Åberg                                         Brandstorp                                                     X

46.  Kerstin  Åsen                                             Skellefteå                                                        X

47.  Rolf  Öberg                                                 Skellefteå                                                        X

48.  Pia  Westlund                                             Kumla                                                              X

49.  Anders  Molin                                             Karlstad                                                          X

50.  Torbjörn  Karlsson                                     Kil                                                                    X

51.  Martin  Limpar                                           Solna                                                               X

52.  Patrik  Hedblom                                        Sundbyberg                                                   X

53.  Kjell  Karlsson                                             Lindesberg                                                    X

54.  Karl Rune Andersson                                Storå                                                               X

55.  Ove  Fredriksson                                        Bro                                                                  X

56.  Anna  Berg                                                   Bro                                                                  X

57.  Vlad  Kosogonov                                         Järfälla                                                           X

58.  Niklas  Asplund                                           Järfälla                                                            X

59.  Andreas  Svärd                                           Habo                                                                 X

60.  Daniel  Larsson                                           Järfälla                                                             X

61.  Therese  Forsberg                                       Mullsjö                                                              X

62.  Magnus  Forsberg                                      Mullsjö                                                              X

63.  Henrik  Johansson                                     Hällefors                                                           X

64.  Johan  Johansson                                       Örebro                                                              X

65.  Johan  Henriksson                                     Munka-Ljungby                                               X

66.  Sven Gunnar Igelström                             Hällefors                                                          X

67.  Lotta Igelström                                           Hällefors                                                          X

68.  Ola  Laurell                                                  Grythyttan                                                       X

69.  Sara  Leonardsson                                      Smedjebacken                                                X

70.  Leo  Kiuru                                                      Hällefors                                                         X

71.

72.

73.

74.

75.

76.

77.

78.

79.  

80.

81.

82. 

83.  

84.

85.

86.

87.

88.

89.

90.

91.

92.

93.

94.

95.

96.

97.

98.

99.

100.

101.

102.

103.

104.

105.

106.

107.

108.

109.

110.

111.

112.

113.

114.

115.

116.

117.

118.

119.

120.