Deltagare

  • Här kommer alla deltagare listas upp

21-22 maj 2022   Källtjärn.        ( kvalheat lottas )

klar för semifinal     Alexander Blomgren    Lindesberg .  

( Friplats Regerande mästare Lord of the fly 2019 )


1.  Marie Lagerkvist                            Solna                                                             X

2.  Eva Sidekrans                                 Älvkarleby                                                    X                                          
3.  Peter Gustafsson                           Lindesberg                                                  

4.  Tomas Schildt                                 Karlstad                                                        X

5.   Michael Lidman                             Örebro

6.  Kari Kivi                                             Stockholm                                                    X

7.  Tobbe Gerlström                             Lindesberg                                                   X

8.  Anton Iljegård                                  Smedjebacken                                             X

9.  Erik Karlsson                                     Motala                                                          X                             

10.  Henrik Linden                                Striberg

11.  Albin Hedemo                                 Hedemora

12.  Johan Lindh                                      Kumla                                                           X

13.  Johannes Blom                                 Vedevåg

14.  Andreas Schäfer                               Örebro

15.  Sami Hämäläinen                             Molkom

16.  Magnus Nordqvist                            Karlskoga

17.  Urban Nordqvist                               Skövde

18.  Michael Holmström                          Krylbo

19.  Timo Haikara                                      Lindesberg

20.  Alexander Östlund                            Arboga

21.  Eddie Larsson                                     Stockholm                                                        X

22.  Ing-Marie Winther                             Nora

23.  Tommy Persson                                 Lindesberg

24.  Tommy Ivarsson                                 Kumla

25.  Andreas Adolfsson                             Kumla

26.  Fredrik Lind Hejenstedt                    Smedjebacken

27.  Siv  Jansson                                           Älvkarleby

28.  Leif  Jansson                                         Älvkarleby

29.  Stefan  Ekberg                                      Kumla

30.

31.

32.

33. 

34.

35.

36.

37.

38.

39.

40.

41.

42.

43.

44.

45.

46.

47.

48.

49.

50.

51.

52.

53.

54.

55.

56.

57.

58.

59.

60.

61.

62.

63.

64.

65.

66.

67.

68. 

69.

70.

71.

72.

73.

74.

75.

76.

77.

78.

79.  

80.

81.

82. 

83.  

84.

85.

86.

87.

88.

89.

90.

91.

92.

93.

94.

95.

96.

97.

98.

99.

100.

101.

102.

103.

104.

105.

106.

107.

108.

109.

110.

111.

112.

113.

114.

115.

116.

117.

118.

119.

120.